Beach Boy / Girl pe plaja (Grecia / Cipru)

SC Jobs Resort Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea se desfasoara pe plaja:
- inchirierea sezlongurilor si a umbrelelor de soare turistilor;
- aranjarea saltelelor si recuperarea lor dupa ce clientul a parasit sezlongul;
- montarea / demontarea umbrelelor de soare;
- va lua comenzile turistilor pentru bauturi si o va transmite celor de la barul de plaja.

CERINTE

- Engleza la nivel de conversatie / intermediar;
- Cunoasterea altei limbi straine, pe langa Engleza este un plus;
- Experienta anterioara constituie un avantaj salarial;
- Disponibilitate de lucru pe plaja de 8 ore/zi;
- PASAPORT valid pana la data de 1 Noiembrie 2008.

BENEFICII OFERITE

- minimum 30 - 35 euro / zi salariu;
- lucrul in ziua de duminica este platit cu 20 euro in plus fata de salariul de baza (zi de lucru de 8 ore);
- 4 zile libere / luna;
- cazarea si mesele asigurate;
- asigurare;
- data de incepere a contractului flexibila (15 Aprilie/1 Mai/ 15 Mai/1 Iunie) - 30 Septembrie/Octombrie 2008.

Oferim consultanta in identificarea unui contract de munca in Grecia / Cipru, Anglia si SUA, inclusiv program Au Pair (Baby Sitter) si vize de munca H2B (America).