ASP .NET Web Developer

Telliso

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal trebuie sa fie creativ si cu o buna experienta in realizarea de proiecte software, sa aiba capacitatea de a lucra in echipa, de a gasi solutii, de a interpreta si folosi feedback-ul primit de la client.

- Mentenanta si dezvoltare de module pentru aplicatiile web existente
- Creeare de noi aplicatii folosind ASP.NET & SQL Server pe baza specificatiilor primite
- Proiectare si intretinere baze de date
- Implementare design si functionalitate folosind HTML, CSS, jQuery

CERINTE

Experienta in dezvoltarea de aplicatii in ASP.NET & SQL Server (cunoasterea MVC constituie un avantaj)
- Cunostinte solide de HTML, XML, CSS si Javascript (Ajax, jQuery)
- Cunostinte de OOP
- Student in ani terminali sau proaspat absolventi.

BENEFICII OFERITE

Oferim salariu motivant, bonusuri in functie de performante, atmosfera de lucru relaxanta, posibilitati concrete de promovare in cadrul companiei, certificari anuale platite de companie, temambuilding-uri fun.

Telliso este o agentie digitala specializata in interactive marketing si interactive development. Suntem o echipa de consultanti cu experienta in oferirea solutiilor care genereaza vanzari si contribuie la indeplinirea obiectivelor de business, printr-o abordare integrata a fiecarei etape a afacerii.