ASISTENT VANZARI MASINI SI UTILAJE AGRICOLE

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea relatiilor cu clientii companiei;
- Preluarea comenzilor si urmarirea derularii acestora;
- Intocmirea de contracte si urmarirea contractelor ulterior vanzarii;
- Contabilitate primara;
- Asistarea managerului de vanzari in activitati adiacente vanzarii;
- Realizarea de rapoarte solicitate de catre managerul de vanzari;

CERINTE

- studii medii finalizate (studiile superioare constituie un avantaj);
- experienta minim 1 an in domeniul administrativ;
- limba engleza - nivel avansat;
- permis de conducere categoria B constituie avantaj;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- oportunitatea de a dezvolta o cariera de succes in cadrul unui mediu de lucru profesionist.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi, Satu Mare.