ASISTENT TEHNIC - CONSTANTA

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributiile majore sunt proiectate in vederea pregatirii si asigurarii suportului direct al Directorului Dept Tehnic in pentru:
- Asistarea managerului la interfata cu clientii si furnizorii
Organizarea si planificarea activitatilor tehnice, mentenata si reparatii;
- Evidenta necesarului de produse, materiale si echipamente si monitorizarea achizitiilor;
- Planificarea si monitorizarea agendei managerului;
- Pregatirea documentelor tehnice specifice departamentului;
- Mentinerea legaturii/contactelor cu furnizorii de piese, echipamente si servicii;

CERINTE

- Studii superioare tehnice; profil automatizari, electric sau electromecanic
- Abilitati reale de planificare, organizare si viteza de reactie
- Experienta min 5 ani in domeniul tehnic, mentenanta si reparatii
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat
- Cunostinte excelente PC: Word, Excel, Power Point, Internet,

Profilul candidatului ideal:

- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
- Abilitati superioare de analiza / planificare / decizie
- Proactiv, organizat, capabil sa gaseasca solutii
- Dinamic, energic, corect si operativ

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant: contract individual de munca, salariul brut de baza
-Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de success intr-o companie multinationala;locatie : Constanta
-Mediu de lucru stimulativ
Numai persoanele selectate vor fi contactate in vederea participarii la interviu

informatii suplimentare: 0745.17.85.81, email: romax@romaxconsulting.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management