Asistent receptie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
-preluarea si directionarea apelurilor telefonice
-primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate
-asigurarea protocilului in cadrul intalnirilor
-preluarea,inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate,indosarierea si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor ,clientilor si a celorlalti angajati
-redactarea corespondentei necesara desfasurarii zilnice
-asigurarea transmiterii/receptionarii documentelor prin posta,fax.e-mail
-elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de managment
-asigurarea suportuluiadministrativ pentru toate departamentele firmei
-alte sarcini trasate de manager

CERINTE

-capacitate foarte buna de comunicare si relationare
-capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
-capacitate de a se concentra la realizarea mai multor sarcini in acelasi timp, rezistenta la sarcini repatative
-capacitatea de a respecta termene limita
-atentie catre detalii
-placere si abilitate de a invata lucruri noi
-responsabilitate,ordine,corectitudine si seriozitate
-personalitate energica, gandire pozitiva,amabilitate si eficienta
-cunostinte de limba engleza scris si vorbit-nivel avansat
-cunostinte operare PC(Windows,Pachet Office,Internet,e-mail)

BENEFICII OFERITE

-se discuta la interviu