Asistent manager si Sales manager

SC PROTECHSIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
- limba engleza ? minim nivel mediu
- utilizarea pachetului MS Office si a Internet-ului
- studii medii sau superioare
- experienta ? minim 3 luni (pe un post similar sau in vanzari)

Companie specializata in consultanta, proiectarea si instalarea unei palete complexe de sisteme profesionale de securitate. Solutiile de securitate pe care le propunem cuprind sisteme de detectie si semnalizare efractie, sisteme de supraveghere video, sisteme de detectie si semnalizare incendiu, inundatie, protectie perimetrala, sisteme antifurt magazine, control acces. De asemenea, oferim servicii de consultanta de specialitate si proiectare in domeniul sistemelor de securitate. Printre alte servicii oferite, enumeram: service sisteme de securitate post-garantie, solutii pentru control acces si pontaj, control acces hotelier; interfonie si videointerfonie, cablare structurata voce - date, solutii de electroalimentare, sisteme de alimentare de rezerva (UPS-uri, invertoare, sisteme de redresare, acumulatoare, generatoare si sisteme de automatizare si control)