ASISTENT MANAGER - CONSTANTA

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asista Managerul Gneral in atributiile sale zilnice si/sau alte indatoriri, necesare pentru a duce la bun sfarsit prioritatile de fiecare zi;
- Organizeaza agenda Managerului General ( intalniri, calatorii, intalniri de afaceri) si tine evidenta termenelor limita;
- Traduce, pregateste si intocmeste diverse rapoarte, proiecte si prezentari atat in engleza cat si in italiana, la cererea Managerului General;
- Participa, urmareste si supervizeaza proiecte, independent sau in colaborare cu celelalte departamente atunci cand este necesar
- Raspunde la telefon intr-o maniera profesionista si intr-un timp cat mai scurt (asigura suport secretarial Managerului General), preia mesaje
- Administreaza toata corespondenta clasica si electronica, inclusiv pachete prin curier si documente confidentiale
- Ajuta echipa prin furnizarea de materiale xeroxate, scanate, fotocopiate,etc
- Se ocupa de necesarul zilnic de materiale pentru ca activitatea biroului sa se desfasoare fara probleme
- Mentine baza de date si o completeaza atat electronic cat si in forma fizica
- Asigura suport echipei si invitatilor in timpul evenimentelor dim cadrul firmei
- Indeplineste alte indatoririi cei pot fi atribuite de Managerul General
- Se comporta ca o interfata intre echipa si terti (primeste vizitatori, clienti, autoritati, etc )

CERINTE

- Studii superioare
- 1-3 ani intr-o pozitie similara
- Engleza, italiana nivel avansat– obligatoriu;
- Nivel avansat in Microsoft Word, Excel, PowerPoint si Outlook
- Comunica excelent si intr-o maniera profesionista atat intern cat si extern
- Capabila sa lucreze independent dar si in echipa
- Capabila sa lucreze sub presiune si sa respecte termenele limita
- Politicoasa, agreabila, punctuala, atenta la detalii Abilitati reale in administrarea timpului
- Capabila sa indeplineasca mai multe cerinte intr-un timp scurt.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial deosebit
-Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de success intr-o companie multinationala – locatie : CONSTANTA
-Mediu de lucru stimulativ si motivant
Asteptam CV-urile dvoastra si numai persoanele selectate vor fi contactate in vederea participarii la interviu

informatii suplimentare: 0745.17.85.81

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management