ASISTENT MANAGER

POWER INSURANCE BROKER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistentul Manager va efectua lucrari specifice de secretariat si asistare a activitatii managerilor din companie.

CERINTE

• Experienta anterioara in post similar de min. 2 ani
• Cunostinte avansate de secretariat si cautare / prezentare / arhivare a datelor/documentelor
• Foarte buna planificare si organizare; comunicare eficienta, gandire analitica, logica; atentie distributiva, concentrare; capacitatea de a lucra independent si sub presiune;
• Studii superioare finalizate (profil economic, juridic sau litere – avantaj);
• Experienta in domeniul asigurarilor constituie avantaj;
• Cunostinte de corespondenta de afaceri – nivel avansat;
• Operare PC (MS Office - toate aplicatiile, internet) – nivel foarte bun;
• Respect pentru termene limita, reguli si proceduri;
• Rezistenta la stres, indeplinirea sarcinilor alocate, la timp si in conformitate cu specificatiile;
• Disponibilitate pentru program de munca prelungit
• Permis auto – categ. B

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial se va discuta in cadrul interviului final de selectie.

DESCRIEREA FIRMEI

BROKER DE ASIGURARE NATIONAL