Asistent Manager

S.C. UTILNAVOREP S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura activitatile functionale pentru suportul activitatii Managerului de activitate. Contribuie la eficientizarea activitatii managerului prin buna cunoastere a politicilor si operatiunilor societatii.
Preia o parte din atributiile Managerului de activitate la solicitarea expresa a acestuia si in limita unor delegari concrete;
Planificarea si coordonarea tuturor fazelor realizarii unui proiect (achizitie, ofertare, negociere, intocmirea documentatiei de participare la licitatii etc.)
Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii externi si furnizorii.
Traduce diverse documente si materiale (engleza/ romana, romana/ engleza).

CERINTE

- absolventa studii superioare (de preferinta tehnice)
- limba engleza (minim nivel conversational)
- cunostinte PC - Office ( Editoare de text, Calcul tabelar, utilizare Internet)
- capacitatea de comunicare si relationare atat cu clientii, cat si cu colegii.
- capacitate de analiza si sinteza, spirit organizatoric
- abilitati de organizare si gestionare eficienta a termenelor stabilite
- personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, onestitate si bun simt.
- capacitatea de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe.
- aspect fizic placut.

BENEFICII OFERITE

- oportunitati de dezvoltare personala si profesionala intr-o firma de succes;
- sistem de salarizare motivant corelat cu performanta, bonuri de masa, posibilitati de promovare

DESCRIEREA FIRMEI

web: www.utilnavorep.ro