Area Sales Representative- Echipamente Hidraulice si pneumatice

Meteor Automatizari

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contact direct cu clientii in zona alocata;
- urmarirea dezvoltarii permanente a retelei de clienti;
- atingerea obiectivelor de vanzari stabilite

CERINTE

- experienta bogata in vanzarea echipamentelor industriale;
- domiciliul stabil in orasele mentionate sau imprejurimi;
- disponibilitate pentru program prelungit;
- abilitati de negociere si comunicare ;
- studii superioare de specialitate;
- permis de conducere auto categoria B;
-cunoasterea limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul unui colectiv tanar;
- pachet salarial atractiv- salariu fix + bonus in functie de performante;
- automobil de serviciu full-time;
- telefon mobil

Companie nationala, reprezentant in Romania al unor firme cu renume : Eaton- Vickers, Manuli, Camozzi, LG, specializata in distributia de echipamente pentru automatizari industriale.