AREA SALES REPRESENTATIVE - CONSTANTA

Alfredo Trading Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea imaginii firmei si a produselor oferite de aceasta
- Identificarea potentialilor clienti
- Prezentarea ofertelor de produse catre clienti
- Negocierea preturilor si incheierea contractelor
- Gestionarea relatiei cu clientii din portofoliul propriu

CERINTE

- Experienta minim 2 ani in vanzari (de preferat dintr-o companie din FMCG)
- Studii superioare
- Abilitati de comunicare si negociere
- Cunoasterea tehnicilor de vanzari
- Cunostinte operare PC -Ms Office nivel mediu
- Atitudine proactiva
- Flexibilitate (open mind)
- Dinamism (mobilizare/actionare rapida)
- Permis de conducere categoria B
- Disponibilitate deplasari

BENEFICII OFERITE

- Excelente oportunitati de dezvoltare a carierei
- Pachet salarial corelat cu performanta
- Telefon de serviciu
- Masina de serviciu
- Participarea la traininguri de specialitate

Lider national in domeniul importului si distributiei de produse alimentare, infiintata in 1992, angajeaza
AREA SALES REPRESENTATIVE (PRODUSE CONGELATE)