AREA SALES MANAGER

TCE Logistica - membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezinta compania in relatia cu clientii
- Promoveaza serviciile companiei
- Implementeaza politica de vanzari promovata de companie
- Mentine/dezvolta relatiile cu clientii existenti, mareste portofoliului de clienti
- Urmareste atingerea targetului lunar/anual vanzari
- Elaboreaza rapoarte de vanzari

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Experienta relevanta in vanzari(minim 1 an)
- Abilitati comunicare si interrelationare.
- Dinamism, creativitate, initiativa
- Permis auto
- Cunostinte operare PC-nivel avansat

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant, masina de serviciu, telefon.
- Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere
- Posibilitatea construirii unei cariere alaturi de o echipa performanta.

Companie nationala de transport, distributie si curierat rapid, TCE Logistica s-a nascut din necesitatea Grupului RTC de a fi mereu aproape de clientii sai. Crescand si dezvoltandu-se odata cu Grupul, TCE Logistica reprezinta de fapt puntea de legatura intre angajamentul luat de fiecare Expeditor in fata Clientului sau si indeplinirea sa.
Prin intermediul departamentelor Curierat si Cargo, TCE pune la dispozitia clientilor serviciul de distribuire a documentelor, pliantelor, a mostrelor si a marfurilor, in conditii de siguranta maxima.