Angajez vanzatoare pentru magazin universal Constanta

Sc Clero Media Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajez vanzatori pentru magazin universal in zona Casa de Cultura Constanta, care ofera servicii de printare,copiere,scanare, infiintare firme, dar si produse cosmetice, detergenti,papetarie, birotica, haine copii, haine adulti,etc.
- responsabilitati : vanzarea produselor existente in magazin
- utilizarea casei de marcat
-inregistrarea documentelor de contabilitate primara
- asigurarea curateniei in incinta magazinului
-utilizarea corecta a sistemului de alarma

CERINTE

Se cere - experienta 1-2 ani in vanzari
- seriozitate
-punctualitate
-organizare
-bune abilitati de comunicare in relatia cu clientii
-responsabilitate

BENEFICII OFERITE

- salariu negociabil in functie de experienta concreta
- program flexibil se lucreaza dupa urmatorul program :
L-V - 09:17:00
S-9:13
D-inchis

Se ofera comision din vanzare,pe langa salariu la depasirea targetului impus lunar.

Sc Clero Media Srl ofera la magazinul propriu un nou concept de servicii si produse de la infiintari de firme, printare,copiere,stampile pana la produse de menaj,cosmetice,mercerie, haine copii , haine adulti,etc