Angajez personal pentru restaurant in Costinesti sezon 2014

Dav Decoart srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Terasa "La Bunica" din Costinesti pune la dispozitie pentru sezonul estival 2014(10 iunie-10 septembrie) urmatoarele posturi:
-Bucatar cu experienta
-Ajutori bucatar(4)
- Pizzer si Ajutor pizzer
-Shaormari(2)
-Barmani(2)
-Spalatori vase(2)
-Femeie de serviciu
-Patiser
-Vanzatori-preparatori fast food(2)
-Ajutori ospatari(3)
-Ospatarite(doar fete!)
-Operator casa de marcaj si calculator(pentru acest post preferam absolventi de clasa a 11-a,majori)
Pe perioada angajarii asiguram contract de munca,masa si cazare si salariu in conformitate cu competentele dvs.profesionale. Perioada de proba este de 1-3 zile,fiind de asemenea remunerata.
Dorim sa fim contactati doar de persoane care au cu adevarat nevoie de un loc de munca.
Asteptam cv-ul dvs insotit neaparat de o poza recenta;Putem fi contactati si la telefon intre 10-18.

CERINTE

Angajatii nostri ar fi ideal sa fie:harnici,curati,seriosi,muncitori,inteligenti,amabili,rezistenti la stres,serviabili nu servili,sa aiba experienta(minima) si sa fie receptivi si adaptabili.

BENEFICII OFERITE

Oferim salariu motivant si in plus masa si cazare gratuite,pe durata contractului de munca!

Suntem o societate in care principala activitate este cea de administrare a unei terase-restaurant din statiunea Costinesti,activam pe durata sezonului estival,de aceea si joburile oferite sunt tot sezoniere!