ANGAJARE SEZONIERI PENTRU LITORAL - CONSTANTA

X PO NOI - membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

SUPERVIZOR - Targ de carte Kilipirim

- coordoneaz? echipa de vanzari pe tot parcursul targului de carte;
- gestioneaza procesul de vanzare ?i de evidenta a numerarului;
- gestioneaza procesul de aprovizionare;
- asigura conditiile optime de lucru (mentinerea in functiune a generatorului electric, sesizarea problemelor de IT);
- se asigura de pastrarea curateniei si a amenajarii;
- se subordoneaza coordonatorului targului.

CERINTE

- studii superioare in curs;
- experienta anterioara in coordonare proiecte similare(cel putin 1 proiect);
- abilitati de coordonare, organizatorice;
- cunostinte operare PC (MS Office);
- persoana responsabila;
- avantaj experienta in vanzare carte.

BENEFICII OFERITE

Sansa de a lucra in cadrul unui proiect de anvergura;
Mediu de lucru atractiv, dinamic.

X PO NOI - membra RTC are ca obiect de activitate organizarea de targuri, expozitii tematice, proiecte educationale si evenimente diplomatice. X PO NOI este un partener important pentru firmele care au ca obiectiv promovarea marcilor prin intermediul targurilor si expozitiilor.

In plin sezon estival, XPO NOI organizeaza targul KILIPIRIM Constanta 2009 – targ de discounturi la carte, muzica si film, in cadrul caruia vor avea loc lansari de carte si alte evenimente culturale.
A III-a editie a targului KILIPIRIM se va desfasura timp de 38 zile, in perioada 3 iulie - 9 august 2009, la malul Marii Negre, pe faleza Cazino din Constanta, in fata statuii poetului Eminescu.