Angajam Receptionere

SC PROIECT COMPANY CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal

Atestat de tehnician in hotelarie / Receptioner sau studii superioare in turism;
Experienta de minim 1 an in domeniu;
Cunostinte limba engleza scris si vorbit, nivel avansat
Cunostinte de operare pe calculator in sisteme specifice receptiei
Cunostinte foarte bune de utilizare PC;
Persoana pozitiva cu aptitudini foarte bune de comunicare, seriozitate, punctualitate;
Capabilitate de a lucra cu documente si bani;

CERINTE

Descrierea jobului

Raspunde pentru calitatea serviciilor de informare, rezervare si cazare oferite clientilor pensiunii;
Se ocupa cu efectuarea de operatii specifice pentru sosirea si plecarea clientilor
Promoveaza serviciile oferite clientilor;
Sa repartizeze camerele in functie de cerintele si solicitarile clientilor
Solutioneaza eficient toate solicitarile inregistrate;
Mediaza conflictele si rezolva reclamatiile clientilor.
Preia si inregistreaza rezervarile de la clienti;
Raspunde pentru rezolvarea eficienta a problemelor aparute pe parcursul desfasurarii activitatii.

Pensiunea Eclipse este o pensiune noua, moderna, ssituata in comuna Corbu, jud. Constanta, pe malul lacului Corbu.