ANGAJAM CROITORESE CU EXPERIENTA

S.C. ALTAMODA-DUAL S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atelier de creatie vestimentara cauta croitoreasa cu experienta de la executarea tiparului, la croit si cusut ducand la realizarea integrala a produsului vestimentar final, atat de dama (rochii de mireasa, rochii de seara, sacouri, pantaloni, bluze, etc.) cat si de barbati (camasi, sacouri, pantaloni, etc.)

CERINTE

Cerinte:
- persoana creativa, cu simt estetic deosebit;
- sa fie la curent cu ultimele tendinte in moda (texturi si culori)
- foarte buna cunoastere a tuturor utilajelor profesionale;
- propunerea si selectarea materialelor si a accesoriilor pentru clienti;
- executarea in totalitate a operatiilor de prelucrare a materiei prime, in vederea transformarii ei in produs finit de imbracaminte;
- executarea tiparului;
- cunostinte bune de interpretare a tiparului;
- croirea – decuparea detaliilor;
- coaserea in totalitate a obiectului vestimentar;
- confectionarea produsului integral in sistem de comanda, de la executarea tiparului, la croit si cusut ducand la realizarea integrala a produsului vestimentar final.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- pachet salarial atractiv;
- condiții de munca excelente;
- aparatura de ultima generatie;
- posibiltatea de promovare;
- munca intr-o echipa de succes.

DESCRIEREA FIRMEI

Atelier creatie vestimentara