AGENTI PAZA CENTRE COMERCIALE - CONSTANTA

ROSEGUR S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura paza obiectivului;
- Coordoneaza accesul in obiectiv;
- Cunoaste locurile si punctele vulnerabile din perimetrul obiectivului, pentru a preveni producerea oricaror fapte de natura sa aduca prejudicii unitatilor pazite;
- Cunoaste si respecta consemnul general si particular, legea 333/2003, fisa postului si toate regulamentele specifice activitatii pe care trebuie sa o desfasoare.

CERINTE

- Seriozitate;
- Constituie un avantaj atestatul in meseria de Agent de Paza, Control Acces, Ordine si Interventie;
- Conduita ireprosabila in relatiile cu clientii, publicul si angajatii companiei;
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
- Spirit de observatie;
- Capacitatea de a retine detalii;
- Constiinciozitate, respectarea stricta a regulilor si procedurilor;
- Capacitatea de a nu fi usor de intimidat;
- Neinscris in Cazierul Judiciar.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Conditii de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare;

ROSEGUR este una dintre principalele companii din Romania care activeaza in industria de securitate. Compania prezinta un puternic angajament in ceea ce priveste calitatea si profesionalismul, prin diferitele servicii oferite, toate orientandu-se spre acelasi interes: clientul.