Agent vanzari si tehnician automate de cafea

COFFEE SOLUTIONS INVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam tehnician automate de cafea pentru mentenanta.
- Administreaza parcul de automate al companiei conform standardelor impuse de companie;
- Efectueaza reparatii si mentenanta pentru automatele aflate in service cat si in teren;
- Intocmeste rapoarte zilnice.

CERINTE

responsabil;
- organizat;
- punctual;
- cunostinte minime mecanica fina si electrica;
- cunostinte minime operare PC;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII :
Salariu motivant in functie de realizari

DESCRIEREA FIRMEI

COFFEE SOLUTIONS - LUMEA APARATELOR DE CAFEA

Este lumea in care aparatele de cafea creeaza oportunitati deosebite.Coffee Solutions Invest aduce un mod nou de a face vending si de a creea noi oportunitati de afaceri.Automatele noastre de cafea ofera nu doar o bautura calda, ci si calitate la cele mai inalte standarde.Cand spunem calitate nu ne referim doar la ingredientele pe care le utilizam pentru a obtine bauturile calde, ci si la serviciile de calitate pe care le oferim, promptitudine, seriozitate, si nu in ultimul rand o atentie deosebita pentru clientii nostri.

Lumea Coffee Solutions este una cladita pe prospetime, produse de calitate, inovatie, servicii ireprosabile, precum si pe modul nostru de a gandi - INNOVATIVE THINKING!