Agent vanzari publicitate

CM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea de spatiu publicitar ,Oferte turistice, catre persoane fizice sau juridice interesate, pe pagina web:

- www.bucataria-romaneasca.ro

Persoanele selectate vor fi colaboratori zonali permanent si vor putea vinde spatiu publicitar ;Oferte turistice; pe pagina web www.bucataria-romaneasca.ro

CERINTE

Sunt avantajate persoanele care prezinta urmatoarele calitati:

abilitati de negociere
experienta in vanzari
persuasiune
dorinta unui venit suplimentar suplimentar

Sunt obligatorii:
cunostinte solide in utilizarea internetului, experienta in vanzari

Rugam persoanele care nu au citit atent datele ofertei sa nu aplice.

Este obligatoriu sa enununtati in scrisoarea de intentie cel putin un potential client pe care il aveti in vedere si ce va face sa credeti ca va incheia un contract de publicitate. Orice aplicatie care nu indeplineste acest criteriu nu va fi luata in considerare .

BENEFICII OFERITE

- Comision 20% pe toata durata contractelor incheiate
- Alte bonusuri in functie de performante

DESCRIEREA FIRMEI

Companie Internationala