Agent vanzari prin telefon

BCB CALL PLUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

promovarea si vanzarea prin telefon a pachetelor de servicii ale companiei

-cresterea vanzarilor si a numarului de clienti

-contactarea potentialilor clienti

-negocierea si incheierea de contracte

-crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti si a bazei de date in privinta acestora

-derularea activitatii conform politicii companiei

-utilizarea la maxim a oportunitatilor existente

CERINTE

excelente abilitati de comunicare si negociere, spirit persuasiv

-experienta pe un post similar reprezinta un avantaj(vanzare directa, asistenta la vanzare)

-realizarea obiectivelor de vanzari lunare

-cunostinte de operare PC

-orientare catre client

BENEFICII OFERITE

-salariu competitiv corelat cu competentele personale

-mediu de lucru profesional

-bonus pentru indeplinirea targetului sau rezultate deosebite

-training si suport continuu

-sanse reale de promovare

-cazare in apartamentul companiei pentru persoanele din afara judetului

-bonuri de masa
Detalii la telefon 0734490081-Silvia