AGENT VANZARI CONSTANTA

MEDIMEX DENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea catre clienti a ofertei produselor companiei,
- Vanzarea catre clienti a produselor comercializate de companie;
- Mentinerea retelei de clienti existenta;
- Dezvoltarea permanenta a retelei de clienti prin identificarea si contactarea de noi clienti

CERINTE

- experienta in vanzari minim 1 an
- constituie avantaj experienta in vanzari produse stomatologice
- posesor permis conducere categ B
- posesor auto personal dispus sa-l foloseasca in interesul serviciului

BENEFICII OFERITE

- decontare cheltuieli transport auto
- salariul se negociaza dupa interviu
- comision la vanzare

Medimex Dent, se afla in topul firmelor de profil din Romania, fiind specializata in urmatoarele domenii de activitate:
- import-export si comercializare en gros si en detail de consumabile si aparatura stomatologica;
- asistenta tehnica si de specialitate pentru toate produsele comercializate;
- service autorizat de Ministerul sanatatii si Familiei pentru aparatura stomatologica