AGENT VANZARI / COMISIONAR

LUX DESIGN

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
- experienta in vanzari( cunosterea domeniului mobilier, tamplarie PVC, poate constitui avantaj)
- aspect fizic ingrijit
- obisnuinta de a lucra conform unor obiective bine stabilite si a unor target-uri
- orientare catre oameni ( clienti) si rezultate
- dinamism, energie, perseverenta
- foarte bune adaptabilitati de comunicare, negociere si lucru in echipa
- disponibilitate la deplasari

CERINTE

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- angajarea se poate face pe baza unui contract de comision sau CIM
- salariu fix/ comision
- training de specialitate
- auto, telefon

Compania are ca domeniu de activitate fabricarea mobilierului din PAL si MDF la comanda, tamplarie PVC , Jaluzele .