agent vanzari asigurari si produse bancare

persoana fizica

Job expirat

RESPONSABILITATI

-- dezvoltarea unui portofoliu de clienţi proprii
- promovarea produselor companiei
- raportarea completă şi corectă, în termen, a activităţii zilnice şi săptămânale, în conformitate cu procedurile existente
- partciparea la sesiunile de training organizate de catre companie

CERINTE

- persoane dornice de dezvoltare profesionala si personala;
- experienţa în domeniul vanzarilor / asigurărilor constituie un avantaj
- abilităţi excelente de comunicare şi negociere
- atitudine independentă şi pozitivă, orientare puternică către rezultate
- absolvent al unei instituţii de învăţământ superior(constituie un avantaj) sau in curs
- experienta in asigurari constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- componentă fixă a venitului in functie de target-ul atins
- sistem de comisioane şi bonusuri atractiv
- training pe domeniile vânzări şi leadership - la nivel local si naţional în cadrul grupului
- posibilitatea de a dezvolta o carieră pe termen lung în cadrul grupului

grup financiar romano-austriac , lider pe piata financiara din Romania si Europa