agent vanzari

getimes srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei
Urmarirea trendului pietei
Colectare de informatii legate de piata
Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
Negociere cu clientii
Mentinerea relatiei cu clientii
Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale, etc..

CERINTE

Experienta relevanta in vanzari
Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica
Orientat spre vanzari.

BENEFICII OFERITE

Comision negociabil din vanzari;
Target-uri lunare;
Bonusuri oferite de producatori ;

Distributie hartie igienica ieftina,servetele nazale de buzunar ieftine,batiste nazale ieftine,servetele de masa ieftine,prosoape de bucatarie ieftine ,servetele cutie ieftine ,servetele ochelari ieftine,lavete absorbante ieftine,servetele umede antibacterian ieftine,servetele umede pentru copii antibacterian ieftine,servetele umede de buzunar ieftine ,prosoape umede pentru copii ieftine,prosoape umede pentru adulti ieftine,servetele umede demachiante ieftine,dischete demachiante ieftine,saci menajeri rezistenti ieftin,pahare plastic unica folosinta ieftine,pahare plastic termorezistente ieftine,paie flexibile colorate albe ieftine ,paletine cafea ieftine,furculite plastic unica folosinta ieftine,linguri plastic unica folosinta ieftine , cutite plastic unica folosinta ieftine,lingurite plastic unica folosinta ieftine ,farfurii albe unica folosinta ieftine,farfurii albe 3 compartimente unica folosinta ieftine , sapun lichid antibacterian ieftin,sapun lichid floral ieftin,sapun lichid aloe vera ieftin,sapun lichid fructe ieftin,sapun lichid pentru copii ieftin,detergent gresie suprafete ceramice ieftin,detergent pardoseli din lemn ieftin,clor dezinfectant universal,detergent vase mar verde ieftin,,crema de curatat bucataria aragazul robineti baie ieftin,scutece pentru copii ieftine