Agent Vanzari

SC ROCLEAN 2004 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contacteaza persoane juridice / companii in vederea inchierii de contracte de prestari servicii curatenie, intretinere sau administrare cladiri
- promoveaza produselor companiei angajatoare prin toate mijloacele posibile.
- mentine relatiile existente cu toti clientii existenti

CERINTE

- aptitudini de comunicare si negociere
- capabil sa lucreze in echipa
- limba engleza ¿ minim
- utilizarea pachetului MS Office si a Internet-ului
- studii medii sau superioare
- experienta ¿ minim 3 luni (pe un post similar sau in vanzari)

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in functie de experienta
- se ofera bonusuri in perioada promotiilor
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei

Prestam servicii profesionale de curatenie generala, de intretinere si dupa constuctor, pentru birouri, locuinte, case, vile, banci, scoli, institutii, hale, spatii de productie etc.

Curatenie dupa petreceri, evenimente, expozitii, cluburi etc.

Utilaje de ultima ora si solutii profesionale = calitate garantata.