agent vanzari

Birolex Office SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea targetului de vanzare alocat
- Marirea numarului de clienti
- Mentinerea si perfectionarea relatiilor cu clientii existenti

Activitati:
- Vizite la clienti si prezentarea produselor comercializate de firma
- Creeaza si dezvolta relatii cu clientii
- Raspunde de recuperarea banilor de la clienti
- Identifica noi clienti potentiali pe piata
- Isi planifica activitatea de vanzare
- Aduna informatii despre clientii potentiali si clientii actuali
- Invata produsele si caracteristicile lor

CERINTE

- Cunostinte PC : Word, Excel
- Carnet de conducere (B) - de preferat
- Aspect profesional

BENEFICII OFERITE

- Procente din vanzari (in functie de indeplinirea obiectivelor )
- Autoturism de serviciu
- Abonament telefon mobil (dupa primele 3 luni de zile, in functie de indeplinirea obiectivelor)

compania noastra are ca obiect de activitate distributia de articole de papetarie, birotica, articole media si de stocare date, it consumabile, jocuri educative si jucarii.