Agent Turism

Sc Soft Computers Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuare de rezervari online pe Litoralul Romanesc
- introducerea ofertelor de cazare
- foarte bune abilitati in comunicare

CERINTE

- Spirit de echipa
- cunostinte bune de limba engleza
- experienta de minimum 1 ani pe acest post in cadrul unei agentii de turism sau in turism.
- abilitati la vanzare
- bun cunoscator si utilizator al Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, Power Point,(reprezinta avantaj) navigare Internet)
-destinatii cunoscute Litoralul Romanesc si in curand Bulgaria
-seriozitate,profesionalism,comunicativ,ambitie,putere de convigerere

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comisioane vanzari
- carte de munca
- Sustinerea chletuielilor a unei excursii sau vacante de catre agentie pe parcursul unui an.

Agentia de Turism Soft Tour 2005 face parte din firma Sc Soft Computers Srl.
Agentia se ocupa in special cu Rezervari Online pe Litoralul Romanesc si in curand si
pe Litoralul Bulgaresc .