agent imobiliar

ELITE BUSINESS INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consultanta si intermediere imobiliara
- dezvoltarea portofoliului de clienti
- abilitati operare PC si baza date

CERINTE

- dorinta de afirmare si de a face cariera.
- experienta in domeniu constituie un avantaj
- abilitati de comunicare si negociere
- persoana dinamica
- atitudine pozitiva
- orientare catre performanta
- cunostinte operare PC
- posesor auto si permis conducere cat.B

BENEFICII OFERITE

- conditii avantajoase
- posibilitate de dezvoltare in cadrul companie
- mediu de lucru profesional

Elite Business International este o firma importanta pe piata imobiliara, avand ca obiect principal de activitate servicii de intermedieri imobiliare precum si servicii de consultanta in sfera afacerilor imobiliare.
Un alt departament al nostru este responsabil de atragerea investitiilor straine in sectorul industrial,comercial, dezvoltarea urbanistica,achizitionarea de suprafete mari parcelarea lor, dotarea cu utilitati si dezvoltarea de cartiere rezidentiale.
Detalii suplimentare la telefon 0241 606202 si email: office@ebi-imobiliare.ro