Agent de vanzare zonal

JT Grup Oil SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iniţiativă, spirit comercial, abil negociator.
Consecvenţă, ambiţie, capacitatea de a lucra planificat, cu obiective și ținte.
Abilităţi de comunicare, prezenţă plăcută, capacitatea de a stabili relaţii interpersonale.
Lucrul în echipă.
Cunoștințe comerciale și financiare de bază.
Permis de conducere categoria B, autoturism personal (se decontează combustibilul), disponibilitate de a face deplasări (100 - 200 km în fiecare zi).
Domiciliul in judetul in care va activa.

Important!
Postul presupune să cunoști marketing, vânzări și mai ales să cunoști oamenii. Dacă încă nu le știi, le vei putea învăța, dacă ai cunoștințele de bază.
De asemenea, implică planificare, gândire strategică, perseverență și încăpățânare.
Va fi angajat un agent de vanzari pentru fiecare judet. Ne intereseaza judetele Constanta, Tulcea, Galati, Braila, Buzau, Ialomita, Calarasi, Giurgiu, Teleorman, Prahova, Arges, Ilfov, Bucuresti.

CERINTE

Prospectarea pieţei si identificarea de potentiali clienţi.
Îndeplinirea planului lunar de marketing si vânzări.
Prezenţă zilnică în zona de activitate, acoperirea sistematică a zonei. Fiecare agent va acoperi de regulă un județ.
Menţinerea si dezvoltarea relaţiilor de colaborare cu clienţii deja existenţi, căutarea unor oportunităţi suplimentare pentru extinderea distribuţiei.
Culegerea informaţiilor legate de clienţi si de concurenţă

BENEFICII OFERITE

Salariu de bază, la care se adaugă bonusuri în funcție de vânzări – se poate ajunge și la 2.000 Euro pe lună.
Telefon mobil
Netbook
Instruire de specialitate, de marketing și de vânzări la sediul companiei.
Lucrul într-o companie dinamică si ambiţioasă, în plină dezvoltare

DESCRIEREA FIRMEI

SC JT Grup Oil SRL a fost înfiintata in anul 2001.
Are ca activitate principala "Transporturi Rutiere de Marfuri" si ca activitati secundare: comertul cu combustibili, constructii civile, transport persoane, transport si colectare gunoi menajer, închirieri utilaje drumuri, lucrari de drumuri