Agent asigurari

HIP Insurance Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentul incheie asigurari generale si de viata. Acesta se preocupa de prospectarea pietii in vederea identificarii potentialilor clienti, negocierea cu clientii, incheierea contractelor de asigurare si mentinerea contactului cu clientii proprii. Pentru analiza solicitarilor clientilor, precum si pentru intocmirea ofertelor, aveti suportul direct al unui inspector coordonator cu experienta din cadrul companiei.

CERINTE

Cautam persoane dinamice, perseverente, cu puternice abilitati de comunicare si de interrelationare. Orientarea catre rezultate este obligatorie!

BENEFICII OFERITE

Va beneficia de un mediu de lucru adecvat, pregatire in ceea ce priveste produsele si tehnica de vanzare a acestora, traininguri periodice.
Posibilitatea de a castiga bani frumosi este reala!!!

Se ofera posibilitatea promovarii in functie de rezultate!

Firma noastra este specializata in intermedierea in asigurari, avand angajati cu experienta in domeniu.