Agent Asigurare ( Broker )

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

--prezentarea si promovarea produselor companiei;
-obtinerea permanenta de noi clienti (persoane fizice si juridice);
-constituirea, administrarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti;
-prospectarea permanenta a pietei;
-negocierea si incheierea de contracte de asigurari si mentinerea contractelor existente;

CERINTE

Min 18 ani si diploma de bacalaureat.
-dornic de a castiga suplimentar cu eforturi minime;
-bune abilitati de comunicare si negociere;
-orientare catre rezultate;
-optimism,flexibilitate, perseverenta, initiativa;
-atitudine pozitiva, dinamic, sociabil, receptiv, responsabil, onest;
-deschis pentru a invata si acumula informatii despre piata asigurarilor din Romania

BENEFICII OFERITE

pachet de compensare motivant constituit din comision+ bonusuri functie de realizari;
-posibilitatea obtinerii unor venituri ???nelimitate??? (cat muncesti, atat castigi);
-posibilitatea de a-ti calcula si administra singur castigurile;
-asistenta gratuita nonstop;
-reclama si materiale publicitare gratuite;
-garantarea portofoliului de clienti constituit;
-training gratuit;
-libertatea de a-ti organiza timpul de munca;
-posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes