Administrator retea IT

EuroVial Lighting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrator retea IT , instalare , configurare si depanare parte hardware. Gestiunea echipamente IT.

CERINTE

- obligatoriu studii superioare in finalizate (IT / cibernetica / profil tehnic);
- cunostinte hardware;
- cunostinte solide retelistica si sisteme de operare Windows Desktop ,Windows Server suite;
- experienta in aplicatii software de tip Office;
- cunostinte operare PC;
- cunostinte solide in domeniul IT;
- experienta in instalare sisteme;
- gandire analitica si capacitate de sinteza, atentie la detalii si abilitati de rezolvare a problemelor;
- punctual, ordonat, responsabil;
- disponibilitate pentru deplasari;
- supervizeaza activitatea de service efectuata de furnizori pentru echipamentele aflate in garantie;
- raspunde de reteaua de comunicatii din firma, mobila si fixa.

BENEFICII OFERITE

- lucrul in cadrul unei echipe tinere;
- salariu motivant.

EURO VIAL LIGHTING are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori (Philips, Moeller, Schneider, Legrand, 3M, ICME ECAB etc.). EURO VIAL LIGHTING are sediul in Constanta si filiale in orasele: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Craiova. Politica de dezvoltare a firmei va continua si in urmatorii ani.

www.eurovial.ro