Adaugare continut - website muzica

VypNetwork

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descoperirea si urmarirea melodiilor noi, versurilor si videoclipurilor (in engleza) aparute zilnic pe internet, verificarea unor website-uri de muzica pentru a gasi noutati inaintea competitiei, cautari diverse pe internet, creare rapoarte simple, comparatii, diverse verificari etc.
Intelegerea versurilor melodiilor in limba engleza. Rap si hard rock sunt o exceptie, fiind foarte dificile.

Toata activitatea se desfasoara folosind limba engleza (melodiile, textul, totul este in limba engleza). Exceptie face comunicarea cu noi. Este important sa intelegeti engleza, de pilda pentru a afla dintr-un articol care este albumul din care face parte o melodie sau data lansarii.
Noi iti vom oferi training-ul necesar in perioada de proba, precum si suportul de care ai nevoie.

CERINTE

Job-ul propus este unul foarte potrivit unei persoane:

- pasionata de muzica - care iubeste sa asculte si sa descopere melodii noi, in fiecare zi;
- care cunoaste limba engleza, nivel mediu minim (scris, citit, ascultat. Vorbit - irelevant)
- ordonata - nu se teme sa faca verificari constante, creare de rapoarte si liste zilnice;
(Daca nu esti o persoana ordonata vei avea dificultati in obtinerea performantelor.)
- perspicace, inclinata spre detalii, observandu-le cu usurinta;
- obisnuita sa petreaca mult timp in fata calculator-ului, navigand pe internet;
- curioasa in general, dorind sa descopere lucruri noi;
- atenta, cu o memorie vizuala buna;
- care poate respecta reguli stricte, dar cu posibilitatea de a de a le schimba in mai bine;
- pentru care obtinerea performantei este un tel, vrand mereu sa imbunatateasca, luandu-si munca in serios.

BENEFICII OFERITE

pe langa salariul de baza, cu contract de munca individual, se ofera bonusuri in functie de rezultate/performanta/eficienta/implicare.

O retea de website-uri internationale, in limba engleza, axata pe calitate, care crede in performanta si in continuitate.