1. Tehnician specialist reparatii imprimante/copiatoare si reincarcari cartuse laser. 2. Tehnician reincarcari cartuse inkjet si laser

Gama Ink Service SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noi, la Gamma Ink încărcăm cartuşe de 10 ani. În fiecare zi! Suntem o echipa tanara si lucram intr-un mediu placut in centrul Constantei. www.gammaink.ro

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
-verificarea, instalarea si depanarea imprimantelor inkjet si laser;
-verificarea, instalarea si depanarea copiatoarelor;
-reincarcarea si testarea cartuselor laser/inkjet;
-gestionarea documentelor interne in cadrul departamentului tehnic.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
1. - studiile superioare de specialitate reprezinta un avantaj;
2. -studii medii/scoala profesionala in domeniul tehnic;
-experienta in depanari imprimante/copiatoare sau cunostinte de electronica este obligatorie pentru primul post, iar pentru postul de tehnician incarcari cartuse inkjet si laser se asigura pregatirea necesara;
-cunostinte limba engleza;
-persoana responsabila si organizata.

BENEFICII OFERITE

Salariu 2000 lei + sporuri
Bonuri masa si bonuri cadou