PIPING ENGINEER

NEW STYLE INTERNATIONAL JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia New Style recruteaza pentru pozitia de Piping engineer persoane cu experienta in proiectare tubulatura si conducerea echipei de tehnicieni pe teren, pentru un contract de munca pe santierul din Congo al unei companii internationale ce ofera servicii de asistenta tehnica in industrie , in vederea construirii unei hidrocentrale.
Principalele responsabilitati constau in:
-verificarea productiei: respectarea standardelor de calitate a tubulaturii, instalatiilor realizate;
-coordonarea echipei de tehnicieni de diferite nationalitati;
-asigura comunicarea dintre echipa de tehnicieni si conducerea companiei ;
-distribuirea echipamentului de lucru, a fiselor tehnice si a programului zilnic de lucru;
-asigurarea respectarii termenelor de productie;
-asigurarea respectarii normelor de siguranta a muncii.

Puteti aplica si la adresa de e-mail office@newstyle-jobs.ro specificand in subiect postul pentru care optati.

CERINTE

-cunostintele foarte bune de limba engleza, scris si vorbit, constituie o conditie obligatorie;
-experienta de minim 5 ani intr-o pozitie similara;
-experienta anterioara in strainatate constituie un avantaj;
-studii superioare de specialitate;
-seriozitate;
-team leader si calitati manageriale;

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu competitiv, contract cu durata de un an, concediu de odihna platit, cazare si transport gratuite, program de lucru in sistem de rotatie, asigurari medicale si de protectie accidente la locul de munca.

New Style International Jobs activeaza pe piata romaneasca din 2004 ca agentie de selectie si plasare de forta de munca in tara si in strainatate, oferind contracte legale de munca in Italia, Grecia, Cipru, Norvegia pentru personal calificat sau necalificat in domeniile sanitar, industrie, constructii, ingrijire la domiciliu.