Agent Vanzari Directe (Call Center) Servicii Romtelecom (pentru locatia COMARNIC)

SC Smart Zone SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea potentialilor clienti ai companiei
- Raportarea zilnica a rezultatelor obtinute
- Indeplinirea targetului lunar de vanzari
- Promovarea imaginii si prezentarea companiei in conformitate cu cerintele si standardele acesteia
- Intocmirea evidentei zilnice si raportarea catre coordonatorul de vanzari local a fiselor de cerere servicii, chestionarelor si a formularelor feed-back efectuate
- Urmarirea situtiei clientilor proprii pana in stadiul de instalare.

CERINTE

Foarte bune abilitati de comunicare si ascultare activa, orientare catre client, rezultate si solutii
- Dinamism, abilitati organizatorice
- Cunostinte generale despre piata de telecomunicatii
- Experienta de minim 6 luni in vanzari (constituie un avantaj).

BENEFICII OFERITE

- Recompensa financiara: comision din vanzari si bonus pentru indeplinirea targetelor
- Posibilitatea de promovare intr-una dintre cele mai importante companii din Romania
- Training pentru dezvoltarea abilitatilor de vanzare si negociere
- Mediu de lucru dinamic si antrenant.

Compania Smart Zone SRL, ofera servicii de WEB Hosting, WEB Design, Consultanta IT, Promovare prin Internet, Advertising Online.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la adresa de e-mail: office@smartzone.ro