SEF CTC

Finnforest Baco Production

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intocmirea, gestionarea si controlul documentelor sistemului de calitate;
-analiza si intocmirea rapoartelor cu statutul sistemului calitatii, calitatea procesarii si a produsului;
-asigurarea calitatii conform normelor, parametrii produsului, directivelor si planurilor de verificare;
-supravegherea mijloacelor tehnologice si proceselor de verificare;
-reducera reclamatiilor interne si externe precum si rezolvarea acestora;

CERINTE

- studii superioare in industria lemnului;
- Experienta in domeniul calitatii constituie un avantaj
- cunostinte PC

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant
-Scolarizare, training
-Cazare, chelt de transport, etc.

Finnforest Baco Production (www.finnforest-baco.ro) este o unitate de productie membra a grupului finlandez Metsäliitto ( www.finnforest.com / www.metsaliitto.com ).
Infiintata in 1999, firma a ajuns dupa mai multi ani de activitate la maturitate devenind un important jucatorin industria mondiala de prelucrare a lemnului.
Echipa de conducere, tanara si motivata, capacitatea tehnica si resursele materiale fac din FINNFOREST BACO un angajator ce ofera multiple posibilitati de afirmare si realizari de exceptie.