Căutăm Inginer Proiectant

sc DIMMER srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne dezvoltăm și de aceea căutăm oameni noi pe postul de Inginer Proiectant.

Ce va face persoana potrivită:

Proiectează intr-un soft specializat case cu structură din lemn;
Pregateste documentația necesară lansării in fabricație a proiectului ei;
Monitorizează fabricația casei pe care a lansat-o în execuție;
Din când in când va pleca în străinătate să monitorizeze buna construie a casei realizate de ea;
Va lucra într-o echipă de peste 50 de membri.

CERINTE

Ce ar trebui să știe persoana potrivită:

Să cunoască la nivel mediu AutoCad 3D;
Să cunoască la nivel mediu pachetul Microsoft Office;
Are o slabiciune pentru detalii, dar poate să le facă repede.

Cum ar trebui să fie persoana potrivită:

Să ii placă dezvoltarea personală și profesională;
Să fie ordonată;
Să fie punctuală;
Să fie o persoană modestă;
Să ii placă să muncească;
Să știe să zâmbească;
Să aibă abilități de lucru specifice programului AutoCad.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

Calculator și birou;
Training produs;
Ținută business;
Cazare pentru cei care nu locuiesc in zona Comănești;
Salariu atractiv;
Prime și bonusuri conform realizărilor.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ți-ai dori să faci parte din echipa noastră, sună la (0751) 040 480 pentru a afla mai multe informații despre următorii pași în procesul de recrutare.

Dimmer srl (since 1991) este o companie ce are ca domeniu de activitate FABRICAREA CASELOR PE STRUCTURĂ DIN LEMN intr-o fabrică utilată cu mașinării automatizate de ultimă generație.