Sef atelier constructii prototipuri, autoutilari

rolem

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activităţilor în cadrul atelierului de construcţii prototipuri, autoutilări
- Colaborarea cu departamentele de Dezvoltare Procese şi Producţie în privinţa modului de efectuare a construcţiei de prototipuri, modele şi dispozitive
- Elaborarea, montajul de prototipuri, modele, dispozitive
- Interpretarea desenului tehnic al ansamblului ce urmează a fi realizat

CERINTE

- minim studii medii în prelucrarea lemnului
- cunoştinţe şi experienţă în construcţia de prototipuri, dispozitive, modele
- cunoştinţe şi experienţă practică cu următoarele utilaje
o maşini de frezat circular/ fierăstrău panglică – MNF
o maşini de decupat cu comandă digitală
o maşini de şlefuit
o dispozitive de ştanţat
- cunoştinţe şi experienţă practică în lucrul cu următoarele materiale
o mase plastice
o răşină poliuretanică (multicast, necuron )
o delerin
o lemn
o aluminiu

BENEFICII OFERITE

- Tehnică de vârf în domeniu;
- Condiţii de lucru deosebite;
- Salarii competitive;
- Tichete de masă;
- Transport gratuit;
- Alte facilităţi.

Companie germana de proiectare si productie de ornamente din lemn pentru interiorul autoturismelor