SCULER MATRIŢER

DTR Draexlmaier Sisteme Tehnice Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Postul este disponibil în cadrul Departamentului Matriţe şi Maşini Speciale
- Executare/întreţinere(reparaţii) matriţe pentru injectare mase plastice prin operaţii de ajustare, găurire, filetare, păsuire.

CERINTE

- Studii medii;
- Experienţă în executarea matriţelor de injectare mase plastice;
- Cunoştinţe foarte bune de desen tehnic;
- Cunoştinţe pentru folosirea AMC-urilor;
- Experienţă în operaţii de ajustare, găurire, filetare, păsuire, lustruire;
- Cunoştinţe de întreţinere a matriţelor de injectare mase plastice.

BENEFICII OFERITE

Şansa dezvoltării carierei într-o companie multinaţională de renume
Şcolarizări
Salariu competitiv
Transport gratuit
Tichete de masă
Alte beneficii

Numele Draexlmaier reprezinta inovatia in domeniul automotiv. Pe partea de dezvoltare si sisteme tehnice, Draexlmaier este un recunoscut partener pe piata internationala a industriei auto, iar aceasta se datoreaza flexibilitatii de care dam dovada si rolului de lider dobandit prin idei si calitatea muncii. In fiecare zi, peste 30.000 oameni lucreaza si dezvolta sisteme electrice ??i ornamente de interior pentru companii ca: Daimler, BMW, Audi, Porsche, Toyota, GM, Jaguar. Lucram pentru cei mai buni, fiindca suntem cei mai buni. Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, noi suntem bucurosi sa ni te alaturi.