Mecanic intretinere

rolem

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifică buna funcţionare a maşinilor, utilajelor, instalatiilor din sfera sa de activitate.
- Execută lucrări de întreţinere a utilajelor şi instalaţiilor, conform planurilor de întreţinere.
- Identifică şi remediază problemele mecanice apărute în funcţionarea utilajelor şi instalaţiilor, ia măsuri pentru prevenirea lor.
- Intreţine şi reglează geometria maşinilor de frezat în 5 axe.
- Intreţine şi reglează instalaţiile de injectat lac poliuretanic

CERINTE

- studii minim scoala profesionala, calificare/pregatire mecanic;
- experienta de minim 2 ani in domeniu
- cunostinţe în întreţinere mecanică, hidraulică, pneumatică

BENEFICII OFERITE

- Tehnică de vârf în domeniu;
- Condiţii de lucru deosebite;
- Salarii competitive;
- Tichete de masă;
- Transport gratuit;
- Alte facilităţi.

Companie germana de proiectare si productie de ornamente din lemn pentru interiorul autoturismelor