ŞEF SERVICIU MANAGEMENTUL FURNIZORILOR

DTR Draexlmaier Sisteme Tehnice Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmăreşte respectarea standardelor de calitate care au fost stabilite împreună cu furnizorii
Conduce, analizează şi pune lunar la dispoziţia superiorului documentele conforme cu cerinţele MMR
Rezolvă reclamaţiile de furnizor şi verifică eficacitatea măsurilor luate
Întocmeşte documentaţia de procedură obligatorie şi o transmite către posturile corespunzatoare
Se asigură că marfa care intră în producţie corespunde normelor şi specificaţiilor
Responsabil pentru planificarea şi evaluarea statisticilor de specialitate
Decide asupra suprafeţei şi profunzimii verificărilor, supraveghează procedura de verificare, rezultatele şi urmăreşte asigurarea unei documentaţii ordonate
Planifică resursele umane pentru departamentul său
Întocmeşte necesarul de dezvoltare a echipei pe care o coordonează

CERINTE

Studii superioare tehnice
Experienţă în domeniul calităţii minim 3 ani
Experienţă în managementul echipei minim 2 ani
Limba Germană: nivel avansat
Limba Engleză: nivel avansat
Cunoştinţe operare PC: Pachetul Office
Leadership
Bun organizator
Spirit de echipă

BENEFICII OFERITE

Şansa dezvoltării carierei într-o companie multinaţională de renume
Şcolarizări
Salariu competitiv
Transport gratuit
Tichete de masă
Alte beneficii

Numele Draexlmaier reprezinta inovatia in domeniul automotiv. Pe partea de dezvoltare si sisteme tehnice, Draexlmaier este un recunoscut partener pe piata internationala a industriei auto, iar aceasta se datoreaza flexibilitatii de care dam dovada si rolului de lider dobandit prin idei si calitatea muncii. In fiecare zi, peste 30.000 oameni lucreaza si dezvolta sisteme electrice ??i ornamente de interior pentru companii ca: Daimler, BMW, Audi, Porsche, Toyota, GM, Jaguar. Lucram pentru cei mai buni, fiindca suntem cei mai buni. Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, noi suntem bucurosi sa ni te alaturi.