WEST AREA MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Area Manager - judetele Cluj, Bistrita, Salaj, Satu Mare, Maramures, pentru distribuirea de materii prime si echipamente tehnologice.
- Intretinerea si dezvoltarea de relatii comerciale cu partenerii interni;
- Cercetarea si cunoasterea temeinica a oportunitatilor pietei locale;
- Mentinerea clientilor existenti, identificarea de noi clienti;
- Urmarirea permanenta a dinamicii vanzarilor si a miscarii stocurilor;
- Analiza si urmarirea atenta a transformarilor pietei;
- Colaborarea permanenta cu echipa de vanzari.

CERINTE

- Persoana dinamica;
- Minim 2 ani experienta in productie sau comert;
- Studii tehnice de specialitate (Chimie, Farmacie, Stiinta Materialelor);
- Obligatoriu permis de conducere cat. B;
- Disponibilitate pentru deplasari dese si constante in zona alocata;
- Domiciliul stabil in Cluj;
- Aptitudini de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- Se cauta persoanele entuziaste si interesate de dezvoltarea unei cariere intr-un mediu de lucru profesionist.
- Se ofera masina de serviciu si telefon mobil.