Web Marketing Assistant

Arxia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma germana, care se extinde in Romania, cauta personal avand cunostinte foarte bune de limba germana care sa se ocupe de corespondenta cu firma mama din Germania, respectiv cu alti clienti din spatiul vorbitor de limba germana (Austria, Elvetia) si de cercetare in internet. Avantaje constituie: experienta in utilizarea internetului.

CERINTE

- Abilitati foarte bune de comunicare atata verbala cat si scrisa in limba germana. Conditie obligatorie!
- Experienta in utilizarea internetului, cunosterea programelor MSOffice, Outlook Express sau a altora similare.
- Organizat(a), adaptabil(a), cu initiativa.
- Experienta in lucrul pe un post similar constituie un avantaj major si este compensata salarial corespunzator.
-Va rugam sa trimiteti o scrisore de intentie si CV-ul dumneavoastra, numai in limba germana

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial si bonusuri in functie de experienta si performante.