Web Designer - cu experienta

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca lucrezi de de 2-3 ani cel putin ca si web-designer, ai un portofoliu substantial de aratat, esti pasionat de ceea ce faci atunci esti omul pe care-l cautam.

Suntem o companie infintata in 2002 si care este intr-o continua expansiune. Punem accent pe dezvoltarea profesionala a angajatilor dar si visele personale ale acestora (cum ar fi achizitionarea unei masini sau a unui apartament) sunt foarte importante pentru noi.

Stim ca nu este usor sa parasesti actualul loc de munca si de aceea asiguram confidentialitatea datelor trimise catre noi iar interviurile si probele de lucru vor fi programate dupa ora 18. Daca nu ne convingi nu risti nimic!

CERINTE

Experienta in web-design (photoshop, dreamweaver, xhml, css), creativitate, rapiditate, flexibilitate, seriozitate, implicare, atitudine proactiva.

Cunostinte de Flash sunt un mare plus. ActionScripting - un atu si mai mare.

BENEFICII OFERITE

Salar competitiv, integal pe cartea de munca, bonuri de masa, bonusuri pe proiect, evaluari de performanta periodice, prime de concediu etc.

Salarul, in functie de experienta, performanta este cuprins intre 500 si 1000 euro net.