Web Designer

NETLOGIQ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cautam un Web Designer foarte talentat, capabil sa creeze design de site exceptional, logo-uri si alte elemente grafice pentru web, bannere.
- Web designerul ales va colabora cu rolurile de Software Architect, Product Manager, Usability Specialist si cu clientii la crearea designului, si va furniza fisierele PSD sau PNG Web Developerilor.

CERINTE

- Experienta cu Photoshop sau Fireworks
- Cunostiinte solide de HTML/XHTML, CSS, Javascript, tableless layouts, Web 2.0
- Dorinta de a fi la curent cu tot ce e nou in materie de Web Design
- Fluenta in exprimare in limba engleza
- Responsabilitate

BENEFICII OFERITE

- Salariu foarte motivant
- Program de lucru de 8 ore, fara overtime, pauza zilnica de 30 minute inclusa
- Concediu de odihna de 21 zile

- training initial SALARIZAT in .NET 2.0, C#, ASP.NET 2.0, AJAX, HTML, Javascript, CSS, XML/XSLT, IIS, SQL, MS SQL Server 2000/2005, MySQL
- training saptaminal.
- salariu progresiv si atractiv
- contact cu tehnologii software de ultima ora
- program de lucru de 8 ore, fara overtime, pauza zilnica de 30 minute inclusa
- concediu de odihna de 21 zile