WEB DESIGNER

A.R.I.C.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Intretinerea si actualizare site-urilor
-Utilizarea PHP, HTML, CSS
-Operarea cu retea de calculatoare Linux
-Capacitate de lucru in echipa
-Management al timpului ireprosabil

CERINTE

-Studii superioare de specialitate
-Spirit productiv, capacitate si lucru in echipa
-Cunostinte PHP, HTML, CSS
-Cunostinte retea de calculatoare Linux
-Cunostinte Java Script si experienta in WEB Design constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica
-Pachet salarial atractiv
-Conditii de lucru moderne

A.R.I.C. (Asociatia Romana de Intermediere si Consultanta in IT si Resurse Umane) este o companie din Cluj-Napoca care asigura servicii specifice domeniilor IT si Resurse Umane pentru toate categoriile de clienti. Compania asigura intermedierea si fluidizarea informatiilor si proceselor specifice mediului de afaceri din domeniile de interes atinse.

Misiunea noastra:
Stim ca profitul Dvs. inseamna eficienta si eficacitate.
Pentru noi, acestea inseamna: inovatie, creativitate si informatie.
Rezultatul comun este excelenta in afaceri.

Oferim urmatoarele servicii:
-derularea proceselor de recrutare si selectie de personal
-testarea si evaluarea psihologica a candidatilor
-traininguri personalizate pe diferite teme (de exemplu, comunicare, negociere, vanzari)
-head-hunting
-coaching individual/de grup
-diagnoza organizationala
-consultanta manageriala

Valorile A.R.I.C. includ:
-dinamism
-entuziasm
-spirit de echipa
-profesionalism
-respectarea dead-line-ului
-pastrarea confidentialitatii

Contact:
A.R.I.C. - Agentia Romana de Intermediere si Consultanta
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu nr. 32
tel: 0730-556.656

www.aric-consulting.ro