Vorbitori de limba italiana - Relatii Clienti - cu sau fara experienta - part time sau full time

SC FSP GLOBAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam la Cluj-Napoca persoane ce cunosc limba italiana la nivel mediu – avansat, cu sau fara experienta, program de lucru part-time sau full time, dinamice, entuziaste, comunicative, cu bune abilitati de comunicare si orientate spre client, cu bune abilitati de operare PC, cu sau fara experienta anterioara, cunoasterea limbii engleze poate constitui un avantaj, dar nu este obligatorie.

Puteti aplica trimitand CV la adresa: jobs@fspglobal.com
Specificati in Titlul emailului pozitia pentru care aplicati, folosind cuvintele cheie specificate la fiecare pozitie.www.fspglobal.com
Tel. 0364885677

CERINTE

Pozitii disponibile
Pozitia 1 - specialisti Customer Care - serviciu dedicat clientilor posesori de animale de companie care achizitioneaza diverse produse pentru acestea. Serviciul implica program full time, 8h/zi, 40 ore/saptamana. Obligatoriu cunoasterea limbii italiene la nivel mediu-avansat si a limbii englese la nivel mediu. Cuvinte cheie: CUSTOMER CARE
Pozitia 2 - specialisti Gestiune Credite, serviciu informativ si de solicitare dovada platati. Serviciul implica program full time, 8h/zi, 40 ore/saptamana. Obligatoriu cunoasterea limbii italiene la nivel mediu. Cuvinte cheie: GESTIUNE CREDITE
Pozitia 3 - specialisti Servicii H24: sala operativa, servicii alarme, servicii de urgenta chiar si urgenta sanitara, serviciu informativ, Help Desk, Back-office, Secretariat Virtual, Customer satisfaction, gestionare numere verzi ecc. Serviciul este disponibil atat full-time cat si part-time. Obligatoriu cunoasterea limbii italiene si engleze la nivel mediu-avansat. Cuvinte cheie: SPECIALIST H24
Pozitia 4 – secretara vorbitoare de limba italiana, cu experienta in utilizarea instrumentelor informatice, operare PC, in special office Word si Excel, gestionare emailuri, exprimare verbala si scrisa frumoasa si cursiva, discernamant si rapiditate in executarea actiunilor cerute, cunoasterea unei a doua limbi de circulatie internationala, posibil engleza, poate constitui un avantaj. Cuvant cheie: SECRETARA
Pozitia 5 - secretara cu experienta administrativa pentru colaborare part-time la derularea unui proiect pe perioada determinata, ce cunoaste limba italiena vorbit scris chiar si la nivel minim, inteles nivel mediu-avansat; excelente competente folosire PC (Word, Excel), navigare in Internet, folosirea aparaturii de birou, rapiditate in executarea sarcinilor. Cuvant cheie: ADMINISTRATIV.

Cerinte:- cunoasterea limbii italiene cel putin la nivel mediu si a limbii engleze la nivel mediu.
- bune capacitati de comunicare;
- bune capacitati de relationare cu clienti, colegi, superiori;

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra intr-un ambient placut si dinamic
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- program de lucru flexibil, calm si fara presiune
- posibilitatea de a lucra atat full time cat si part time (4h sau 6h)
- training si formare profesionala constanta cu formatori experti interni si externi
- accesibilitate maxima la locul de munca, birourile fiind pozitionate central

Birourile noastre se afla in plin centru al orasului Cluj-Napoca, intr-o zona foarte usor accesibila cu toate mijloacele de transport in comun. Ne gasim in Piata Stefan cel Mare (intre Teatrul National si Piata Cipariu).

Dispunem de pacare privata pentru autovehicule.

FSP Global este o companie internationala specializata in activitati de outbound si inbound. Abordarea dinamica, personalizata si dedicata situeaza compania intre primele puncte de referinta din sectorul de outsourcing din Europa de Vest.