Vanzator/Preparator SALAD BoX

SALAD BoX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Procesarea de materie prima;
• Prepararea salatelor si produselor complementare;
• Relationarea cu clientii si pregatirea comenzilor;
• Operarea pe casele de marcat;
• Consilierea clientilor in alegerea celor mai potrivite produse.

CERINTE

Intra acum in echipa SALAD BoX daca:
• Esti responsabil;
• Esti o persoana care isi doreste sa se dezvolte;
• Iti place sa relationezi cu clientii;
• Te motiveaza munca in echipa;
• Ai experienta in domeniu sau doresti sa castigi experienta.

BENEFICII OFERITE

SALAD BoX iti ofera:
• Program flexibil (full time sau part time);
• Pachet salarial atractiv;
• Bonusuri in functie de performante;
• Tichete de masa;
• Mediu de lucru profesionist;
• Oportunitati de avansare si siguranta pe termen lung.

DESCRIEREA FIRMEI

Descrierea companiei:
SALAD BoX este o companie romaneasca, cu restaurante in tara si strainatate, care ofera cea mai diversa gama de salate predefinite si produse complementare sanatoase.
Viziunea SALAD BoX este de a oferi un produs de calitate, sanatos, la un pret accesibil, oferind clientului posibilitatea de a fi creativ.
Daca doresti sa te alaturi unei echipe dinamice care invata si se dezvolta continuu, aplica acum la acest job sau trimite-ne CV-ul tau pe adresa hr@saladbox.ro .
Pentru mai multe detalii te invitam sa accesezi site-ul companiei www.saladbox.ro .